У співслужінні ієрархів УПЦ митрополит Никодим молитовно відзначив свій День народження!

26.02.2019

26 лютого 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Мартиніана, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулася урочиста Божественна літургія. Богослужіння святковим чином відбулось з нагоди 47-ї річниці від Дня народження митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима.

Божественну літургію очолив Намісник Києво-Печерської Лаври, митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел. Наміснику Лаври співслужили: митрополити: Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, архієпископи: Бучанський Пантелеймон, Городницький Олександр, Вінницький і Барський Варсонофій, Фастівський Даміан. Преосвященнішим Владикам співслужили священики Житомирської та інших єпархій.

Під час звершення літургії особливі молитви були піднесені за Правлячого архієрея Житомирської кафедри.

Наприкінці богослужіння митрополит Павел привітав Владику Никодима із Його 47-ю річницею від Дня народження. Крепості, сили, духовної наснаги та успіхів в трудах побажали архіпастирі імениннику.

Також митрополита Никодима привітали присутні священнослужителі, віряни, та представники різних напрямків суспільства.

В свою чергу Владика подякував усім за молитви,теплі слова привітань, щиру відданість та любов.