У Свято-Успенському архієрейському соборі відбулась загальна сповідь та соборна літургія духовенства Житомирського міського благочиння!

03.12.2019

3 грудня 2019 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі відбулась соборна Божественна літургія духовенства Житомирського міського благочиння.

Накануні ввечері, під час вечірнього богослужіння священослужителі присупили до таїнства сповіді. Звершив таїнство сповіді та очолив Божественну літургію духівник єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). Отцю духівнику співслужив благочинний міста Житомира, секрктар єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та духовенство благочиння.

Після завершення головної частини богослужіння священики причастились святих Таїн Христових.

Пресс-служба Житомирської єпархії.