У Свято-Успенському Архієрейському соборі Житомира митрополит Никодим звершив Божественну літургію та освятив нові антимінси.

05.06.2021

5 червня 2021 року, в суботу п'ятої седмиці після Пасхи, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив чин освячення нових антимінсів. Освячення відбулось у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

Відразу після цього архіпастир очолив служіння Божественної літургії святителя Іоанна Златоустого. За богослужінням митрополиту співслужили клірики собору: протоієрей Олег Целуєв, протоієрей Володимир Ігнатюк, протоієрей Георгій Воробей, а також клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору: протоієрей Іван Оверчук та протодиякон Михайло Кондратюк.

Оспівував літургію архієрейський хор Свято-Успенського архієрейського собору.