У Житомирі розпочалися святкування з нагоди шанування пам’яті Собору Житомирських Святих.

24.08.2021

25 серпня 2021 року, у місті Житомирі розпочались святкові урочистості з нагоди шанування пам’яті Собору Житомирських Святих.

Ввечері 24 серпня, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулося урочисте Всенічне Бдіння. Молитву звершили: митрополит Почаївський Володимир, митрополит Житомирський і Новоград Волинський Никодим, архієпископ Гурій та архієпископ Бучанський Пантелеімон. Високопреосвященнішим Владикам співслужили клірики Житомирської єпархії та гості у священному сані з інших єпархій УПЦ.

Святкова Всенічна зібрала чимало православних міста Житомира.

Цьогоріч святкування буде особливим, адже під час Божественної літургії 25 серпня відбудеться канонізація, причислення до лику святих архієпископа Житомирського і Овруцького Євменія (Хорольського). Очікується приїзд Предстоятеля УПЦ Блаженнішого Митрополита Онуфрія.