В день пам'яті апостола Іоанна Богослова митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі!

09.10.2021

9 жовтня 2021 року,в день пам'яті святого апостола і євангелиста Іоанна Богослова митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Високопреосвященнішому Владиці співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та клірики храму. Оспівував богослужіння архієрейський хор. У стінах собору на спільну молитву зібралось чимало вірян.

У часі літургії були піднесені молитви за мир в Україні та єдність Христової Церкви. Наприкінці служби митрополит Никодим привітав богомольців зі святом.