В день пам'яті преподобного Іова Почаївського митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

20.05.2020

19 травня 2020 року, в день пам'яті святого Іова Багатостраждального та преподобного Іова, ігумена Почаївського митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив Божественну літургію у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі.

Під час Священної літургії Владиці співслужив настоятель собору протоієрей Віктор Голубовський та клірик храму протоієрей Володимир Ігнатюк. За богослужінням були піднесенні посильні молитви про припинення поширення пандемії.

На завершення служби перед іконою з частичкою мощами преподобного Іова та Амфілохія Почаївських було проспівано тропар, кондак та прочитано молитву до преподобного Іова. Усіх присутніх у храмі Високопреосвященніший Владика привітав зі святом.