В день Стрітення Господнього митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

16.02.2021

15 лютого 2021 року, свята Православна Церква молитовно вшановує подію Стрітення Господнього у Єрусалимському храмі на сороковий день після народження. З нагоди цього свята у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному собору відбулась урочиста Божественна літургія.

Очолив служіння митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужив архієпископ Бучанський Пантелеймон та духовенство кафедрального собору.

Молитва архієрейським чином зібрала у стінах храму багато вірян. Після завершення літургії відбувся молебінь та чин освячення свічок, що є давньою традицією цього дня. Насамкінець митрополит Никодим звернувся із словом вітання до присутніх.