Вечір колядок у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі Житомира.

09.01.2021

8 січня 2021 року, на другий день свята Різдва Христового, у Житомирському Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі було проведено урочистий Різдвяний вечір колядок.

Святкове дійство відвідав Правлячий архієрей, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Разом із Владикою Різдвяні виступи переглядав архієрейський намісник собору протоієрей Сергій Грицаюк та духовенство храму.

Присутні на святі мали змову побачити урочистий вертеп у виконанні дорослих та діточок воскресної школи, що діє при соборі, а також послухати колядки архієрейського хору "Аксіос" та колядки від духовенства храму.

Наприкінці свята митрополит Никодим привітав усіх присутніх із Різдвом Господнім, подякував духовенству, регенту та хористам, а також діточкам за велике різдвяне торжество. Також Владика побажав усім присутнім гарних різдвяних свят, доброго настрою, Божого благословіння та Його всіх щедрот.