Відбулась зустріч благочинного з офіцерами-вихователями гарнізону.

10.11.2011
Відбулась зустріч благочинного з офіцерами-вихователями гарнізону.

10 листопада 2011 року в Новоград-Волинському гарнізонному Будинку офіцерів відбулась зустріч благочинного Новоград-Волинського округу протоієрея Стефана Маркевича з офіцерами-вихователями гарнізону.

Спілкування православного священика відбулось в рамках навчально-методичних зборів офіцерів гуманітарних структур, які щорічно проводяться напередодні нового навчального року в Збройних Силах України.

Командування гарнізону, знаючи, якими складними і напруженими бувають духовні аспекти виконання службово-бойових завдань, спланувало заняття по темі: «Релігійна ситуація в місці дислокації військових частин Новоград-Волинського гарнізону» і запросило на нього саме православного священика.

Заняття знайшло щирий відгук в серцях слухачів. Протоієрей Стефан Маркевич розказав про особливе ставлення церкви до служби в армії, як до виконання священного обов’язку. Цікавими для слухачів були практичні приклади пастирської роботи військових священиків, які входять до складу миротворчих контингентів української армії за межами держави.Відбулась зустріч благочинного з офіцерами-вихователями гарнізону.

У проведенні заняття взяв участь настоятель полкового військового храму святого праведного воїна Феодора Ушакова протоієрей Ярослав Мішустін. Зустріч духовенства міста з офіцерами гарнізону була корисною для обох сторін і послужила черговим внеском у справу військово-патріотичного і духовного виховання військовослужбовців гарнізону.

Прес-служба Новоград-Волинського округу