Відбулися збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

13.12.2011
Відбулися збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

12 грудня 2011 року, за благословенням Преосвященнійшого Никодима, єпископа Житомирського і Новоград-Волинського, в Спасо-Преображенському храмі м.Новоград-Волинського відбулися чергові збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.

Повісткою денною зібрання стало важливе питання вибору духівника для священнослужителів парафій міста і району.

Засідання очолив благочинний округу протоієрей Стефан Маркевич.

Голосування пройшло в дусі братерської любові і розсудливості, отож поміж запропонованих двох кандидатів, без зайвих суперечок, переважною більшістю був обраний кандидат, на розгляд його особи правлячим архієреєм.

Окрім зробленого вибору духівника, важливою частиною зборів стали доречні нагадування благочинним про належний стан речей стосовно церковно-приходського життя і служіння, та виконання завдань, що були поставлені Преосвященнійшим єпископом Никодимом на єпархіальній раді.

Прес-служба Новоград-Волинського округу

Відбулися збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.Відбулися збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.Відбулися збори духовенства Новоград-Волинського благочиння.