Вітаємо прес-секретаря Бердичівського благочиння з почесною церковною нагородою!

12.01.2021

Благочинний Бердичівського округу Житомирської єпархії Української Православної Церкви архімандрит Варфоломій (Бойков), духовенство та віруючі вітають прессекретаря благочиння Вікторію Кучеряву з отриманням почесної церковної нагороди – ордена святої преподобної Анастасії Київської.

Десятого січня 2021-го року за Архієрейським богослужінням у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія за заслуги перед Українською Православною Церквою Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, вручив прессекретарю Бердичівського благочиння Вікторії Кучерявій Грамоту за заслуги перед Українською Православною Церквою і орден святої преподобної Анастасії Київської. Надсилаємо Вікторії Кучерявій щирі вітання з побажаннями духовного миру, доброго здоров’я, всякого благополуччя і допомоги Христа Спасителя в подальших трудах на славу Божу і користь Святої Церкви.

Многая літа!

Прес-служба Бердичівського благочиння.