Вихованці воскресної школи привітали свого духівника із Днем народження!

17.11.2018

17 листопада 2018 року з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, вихованці та вчителі Воскресної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору прийняли участь у Святій Божественній Літургії та приступили до таїнства Сповіді та Причастя. Діти були зосереджені, уважно слухали піснеспіви та молитовно приймали участь у Літургіі.

У цей же день відзначає свій День народження духівник Воскресної школи протоієрей Микола Синюк. Батьки, діти, вчителі та всі присутні привітали його після Літургії та побажали йому сил, терпіння, Божої благодаті, допомоги у його служінні на многая і благая літа. Отець Миколай щиро дякував за привітання.

Отримавши частинку благодаті, вихованці та вчителі з радістю пішли на заняття до Воскресної школи.