Вихованці воскресної школи Свято-Успенського архієрейського собору відвідали столицю України!

17.05.2018

15 травня 2018 року, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима діти та вчителі недільної школи Свято-Успенського архієрейського собору міста Житомира на чолі з кліриком храму протоієреєм Володимиром Ігнатюком відвідали святині міста Києва.

Діток також супроводжували вчителі Лариса АнатоліЇвна Мозгова і Тетяна Йосипівна Терентюк.

Паломники відвідали: Свято-Успенську Києво-Печерську Лавру, де мали змогу побувати в ближніх та дальніх печерах, вклонитися нетлінним мощам угодників Печерських, побували на джерелах св. преп. Антонія та Феодосія Печерських, відвідали могилку спочилого Предстоятеля Блаженнішого митрополита Володимира. Також побували в Свято-Введенській обителі, де помолилися перед чудотворною іконою Божої Матері "Призри на смирення".

Далі по маршруту був Свято-Покровський Голосіївський чоловічий монастир, де юні паломники разом з батьками помолилися біля гробниці монахині Аліпії. Надвечір житомиряни відвідали в Вишгородському районі зоопарк, який називаеться "Парк 12 місяців", де мали змогу побачити різноманітних тварин, погуляти на дитячому майданчику і пізно ввечері повернутичя додому.

Вчителі, батьки та юні паломники щиросердечно вдячні Владиці Никодиму за турботу і можливість відвідати та помолитися у Київських святинь, а ще за веселе проведене дозвілля.

Протоієрей Володимир Ігнатюк.