30-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

18.12.2013

В неділю, 15 грудня, в день пам’яті святого пророка Авакума духовенство Романівського благочиння зібралося на соборне Богослужіння в Свято-Петропавлівський храм смт Биківка, настоятелем якого є ієрей Миколай Конончук. В цей день отець Миколай святкує 30-річчя від дня народження.

Святкове богослужіння та подячний молебень очолив благочинний Романівського округу в співслужінні настоятеля храму та протоієрея Михаїла Мричка, настоятеля Свято-Покровського храму с. Вублівка.

«Дай Бог, щоб не тільки Ви, але всі ми, ваші співбрати, змогли берегти те, що отримали в таїнстві Священства, цілим і неушкодженим, та дали достойну відповідь перед Богом. Священики благочиння, прихожани і просто віруючі люди знають Вас, як ревносного, відданого, чуйного і люблячого пастиря Виноградника Христового, який утверджує віру в серцях людей словом і власним життям. Здоров’я, Вам, радості, терпіння, а насамперед спасіння.» - побажав отець Ярослав.

По закінченню звучали слова вітання від парафіян в адресу отця Миколая.

Прес-служба Романівського благочиння.

30-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ