Новости

Духовенство і віручі Бердичівського благочиння здійснили паломництво до Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого  монастиря м. Житомира у день престольного свята!

12.11.2019

Одинадцятого листопада, у день вшанування пам’яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині, духовенство та віруючі Бердичівського благочиння розділили радість престольного празника у Свято-Анастасіївському ставропігійному жіночому  монастирі міста Житомира.

Митрополит Никодим відвідав Житомирську ЗОШ №1, де взяв участь у християнському благодійному проекті "Психологічне розвантаження дітей"!

12.11.2019

12 листопада 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Житомирську ЗОШ №1, де взяв участь у християнському благодійному проекті "Психологічне розвантаження дітей". Владику супроводжував намісник Свято-Хрестовоздвиженського кафедрального собору протоієрей Сергій Грицаюк.

В день пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині митрополит Никодим очолив святкову Божественну літургію в Свято-Анастасіївському жіночому монастирі!

11.11.2019

11 листопада 2019 року, в день пам'яті святої преподобномучениці Анастасії Римлянині митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію у ставропігійному Свято-Анастасіївському жіночому монастирі.

Молитву за дітей-сиріт піднесло духовенство у Бердичівській спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті

11.11.2019
Молитву за дітей-сиріт піднесло духовенство у Бердичівській спеціальній  загальноосвітній школі-інтернаті

Десятого листопада 2019-го року, у День молитви за сиріт, із благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах Бердичівського благочиння піднесли молитви за дітей, котрі залишилися без батьківського піклування. За благочестивою традицією цієї неділі духовенство зустрілося з вихованцями КНЗ «Бердичівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат».

У неділю 21-шу після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію в Свято-Георгієвському Городницькому монастирі!

10.11.2019

10 листопада 2019 року, в неділю 21-шу після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої літургії у Георгіївському ставропігійному монастирі. Цього дня намісник обителі, архієпископ Городницький Олександр відзначив свій День народження.

Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в Києво-Печерській Лаврі!

10.11.2019
Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії в Києво-Печерській Лаврі!

9 листопада 2019 року, в день пам'яті святого преподобного Нестора Літописця, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Києво-Печерську Лавру.

Вірні Богові і Церкві! Соборна Божественна літургія у хатинці в Левкові!

09.11.2019
Вірні Богові і Церкві! Соборна Божественна літургія у хатинці в Левкові!

8 листопада 2019 року, в день пам'яті святого великомученика Димитрія Солунського, мироточивого духовенство Житомирського районного благочиння зібрались на спільну Божественну літургію у селищі Левків, що поблизу міста Житомира.

Жовтневе засідання ГО Батьківський комітет в м.Новограді-Волинському.

09.11.2019
Жовтневе засідання ГО Батьківський комітет в м.Новограді-Волинському.

30 жовтня в приміщенні Центральної міської дитячої бібліотеки ім.Олени Пчілки відбулося чергове засідання ГО "Батьківський комітет." Голова комітету прот. Сергій Матвійчук ознайомив слухачів з останніми подіями,які стосуються сімейних питаннь та виховання дітей.

День пам'яті Казанського образу Богородиці в Новоград-Волинському окрузі.

09.11.2019
День пам'яті Казанського образу Богородиці в Новоград-Волинському окрузі.

Відразу в 2 селах Новоград-Волинського округу по особливому відзначають день Казанського образу Богородиці.

Освячення оновленого Поклінного Хреста у селі Дмитрівці!

09.11.2019
Освячення оновленого Поклінного Хреста у селі Дмитрівці!

У день вшанування пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського у с. Дмитрівці було звершено освячення оновленого Поклінного Хреста. Восьме листопада – знаменна дата в житті села, яке, за свідченнями дослідників, засновано саме у цей день і названо на честь великомученика Димитрія. Ще одна важлива подія вписана в книгу історії Дмитрівки восени 2019-го року…

Сторінки