Новости

У Житомирі освятили храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги та звершили святкову Божественну літургію!

19.05.2019

19 травня 2019 року, у третю неділю після Пасхи, про розслабленого, чисельні житомиряни та гості міста зібрались у мальовничому місці на окраїні Житомира - Смоківському парку. Тут знаходиться величний новозбудований храм на честь святої рівноапостольної княгині Ольги.

Архієрейське служіння у Свято-Успенському соборі на Подолі!

18.05.2019
Архієрейське служіння у Свято-Успенському соборі на Подолі!

18 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив служіння святої Євхаристії у Житомирському Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі.

Екскурсія воскресної школи до Житомирського маслозаводу "Рудь"

Екскурсія воскресної школи до Житомирського маслозаводу "Рудь"

14 травня 2019 року, з благословіння Високо
преосвященнішого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, щорічно для вихованців, батьків та вчителів Воскресної школи Спасо - Преображенського кафедрального собору разом із духівником Воскресної школи протоієреєм Миколаєм Синюком організована екскурсія до Житомирського маслозаводу "Рудь".

Свято жінок мироносиць у Попільні!

Свято жінок мироносиць у Попільні!

Накануні другої Неділі після Пасхи, святих жінок-мироносиць, у Свято-Миколаївському храмі селища Попільня було відслужено святкову Всенічну.

Свято жінок-мироносиць — православний жіночий день у смт. Пулинах!

Свято жінок-мироносиць — православний жіночий день у смт. Пулинах!

У третю неділю після Пасхи Православна Церква святкує пам’ять святих жон – мироносиць. Саме їм явився воскреслий Христос і наказ повідомити про Його воскресіння всім учням.

9 ТРАВНЯ – НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО.

9 ТРАВНЯ – НІХТО НЕ ЗАБУТИЙ, НІЩО НЕ ЗАБУТО.

9 травня люди з самого ранку поспішали на селищне кладовище – традиційне місце, де вшановують загиблих у Другій світовій війні. Справжніх її ветеранів щороку меншає, натомість віддати шану батькам і дідусям приходять ветерани нової української війни за визволення Донбасу.

У Житомирі молитовно відзначили День Ангела Правлячого архієрея митрополита Никодима!

13.05.2019

12 травня 2019 року, у другу неділю після Світлого Христового Воскресіння, свята Православна Церква молитовно відзначає пам'ять жінок мироносиць, а також святих праведних Іосифа та Никодима Аримафейських.

У День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у селах Бердичівщини звершили панахиди за загиблими!

10.05.2019

Митрополит Никодим відвідав Волинь та взяв участь у святкових богослужіннях з нагоди шанування Собору святих Волинських!

10.05.2019

9-10 травня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав Волинь та взяв участь у святкових урочистостях з нагоди шанування Собору Волинських святих. Відбулись торжества у древньому Мстиславівому соборі - Володимир-Волинському Свято-Успенському кафедральному.

День Перемоги відзначили у Житомирі!

09.05.2019
День Перемоги відзначили у Житомирі!

9 травня 2019 року, у Житомирі відбулись святкові та пам'ятні урочистості з нагоди святкування Дня Перемоги. Традиційно розпочалось свято на майдані Перемоги звідки великою ходою ветерани, військові та чимало житомирян перейшли до монумента Слави та вічного вогня.

Сторінки