Новости

Мітинг-реквієм присвячений Дню памяті жертв політичних репресій 1937-1938 років.

24.05.2018
Мітинг-реквієм присвячений Дню памяті жертв  політичних репресій 1937-1938 років.

21 травня, в місті Житомирі відбувся мітинг-реквієм присвячений Дню памяті жертв політичних репресій 1937-1938 років.

Престольне свято у Глибочиці!

24.05.2018
Престольне свято у Глибочиці!

21 травня, у селі Глибочиця Житомирського районного округу святкували престольний праздник апостола і євангеліста Іоана Богослова. Після Божественної літургії благочинний протоієрей Димитрій Новіцький привітав настоятеля і прихожан із цим великим торжеством.

У день перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця в селі Хмелищі відзначили престольне свято!

24.05.2018

Село Хмелище відсвяткувало своє престольне свято! Двадцять другого травня, у день пам’яті перенесення мощей святого Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі, настоятель Свято-Миколаївського храму протоієрей Іоанн Попадич звершив святкове Богослужіння.

Свято в Ружині!

Свято в Ружині!

22.05.18 р. Свята Православна Церква, як і увесь православний світ, вшановує пам’ять святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійського Чудотворця.

Престольне свято в смт. Пулини!

24.05.2018
Престольне свято в смт. Пулини!

Своє престольне свято відзначає Свято-Миколаївський храм смт.Пулини настоятелем якого є прот.Василій Волосянський. Цього святкового дня на Божественну службу прийшло багато вірян, та гостей з інших сіл. Літургію очолив в.о благочинного ієр.Андрій Фатич в співслужінні священиків Пулинського благочиння, та гостей у священному сані з Коростишівського благочиння. За Божественною літургією було піднесено до Господа молитви за мир в Україні. На літургії також був присутній голова районої ради Липко Анатолій Петрович. Порадів і виступ діток недільної школи при Свято-Миколаєвському храмі. Зі словом проповіді до прихожан звернувся в.о благочинного ієр.Андрій Фатич. Подякувавши Господу Богу за милість до нас, престольне свято закінчилося святковою трапезою.

Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії!

23.05.2018
Відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії!

23 травня 2018 року, у другій половині дня, відійшов у вічність клірик Житомирської єпархії, настоятель лікарняного Свято-Пантелеймонівського храму м. Житомира протоієрей Володимир Головецький.

Свято апостола Любові у Ружинському благочинні!

23.05.2018
 Свято апостола Любові у Ружинському благочинні!

21 травня 2018 року Свята Православна Церква молитовно прославляє святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова.

Виховна година-реквієм у медичному коледжі

Виховна година-реквієм у медичному коледжі

20 травня 2018 року в Україні – День пам'яті жертв політичних репресій та 81-ші роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938рр. Це – День пам’яті і скорботи про тих, хто загинув або постраждав в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму.

Богослужіння в с. Колодіївка

Богослужіння в с. Колодіївка

12 травня в суботу розпочав свій візит по парафіям Пулинського благочиння в.о.благочинного ієрей Андрій Фатич.Першим храмом який відвідав о.Андрій Свято-Покровський храм с.Колодіївка,настоятель прот.Олександр Скачков.

23.05.2018

Двадцять другого травня, в день пам’яті перенесення мощей Святого Миколая Чудотворця з Мир Лікійських у Барі, з благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, вікарій Київської Митрополії, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр звершив Божественну Літургію у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева.

Сторінки