Допомога військовому госпіталю від Житомирської єпархії!

Допомога військовому госпіталю від Житомирської єпархії!

20 вересня 2018 року, напередодні свята Різдва Пресвятої Діви Богородиці, секретар Житомирської єпархії архімандрит Олексій (Овсянніков) та настоятель Свято-Серафимівського храму при обласному військовому госпіталі протоієрей Димитрій Гайдай мали зустріч із керівництвом цієї військової установи в особі полковника медичної служби Серебрякова О.М.

Чудо Архістратига Михаїла – престольне свято у селі Маркушах

Чудо Архістратига Михаїла – престольне свято у селі Маркушах

Дев’ятнадцятого вересня православна церква згадує чудо Архістратига Михаїла. Цього дня у село Маркуші приїжджає чимало віруючих на святкування престольного празника Чудо-Михайлівської церкви. Дев’ятнадцятого вересня Божественну Літургію в храмі очолив благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков).

Закликаємо до спільної молитви у день свята Різдва Пресвятої Богородиці!

18.09.2018
Закликаємо до спільної молитви у день свята Різдва Пресвятої Богородиці!

21 вересня, свята Православна Церква молитовно шанує величне торжество - свято на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День народження!

17.09.2018

Шістнадцятого вересня благочинний Бердичівського округу ієромонах Варфоломій (Бойков) молитовно відзначив День народження.

Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, освятив місце під будівництво нового храму у с. Слободищі!

17.09.2018

Шістнадцятого вересня Високопреосвященніший Никодим, Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський, звершив Чин освячення місця під будівництво нового храму у с. Слободищі.

Митрополича літургія у кафедральному соборі м. Житомира!

17.09.2018
Митрополича літургія у кафедральному соборі м. Житомира!

16 вересня 2018 року, у неділю 16-ту після свята П'ятидесятниці, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира відбулась недільна Божественна літургія святителя Іоанна Златоустого. Богослужіння очолив Високопреосвященніший Никодим, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський.

Святкове Богослужіння у Городницькому Свято-Георгіївському монастирі у День пам’яті Преподобного Симеона Стовпника!

17.09.2018

Чотирнадцятого вересня Православна Церква вшановує пам’ять Преподобного Симеона Стовпника. Щорічно цей день у Городниці відзначається святковими Богослужіннями.

Святкове богослужіння з нагоди святкування у Вінницькій єпархії 1030-річчя Хрещення Київської Русі, 85-річчя утворення Вінницької єпархії та Престольного свята нижнього храму головного собору Браїлівської обителі!

15.09.2018

15 вересня 2018 року, в день пам’яті преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських, у Свято-Троїцькому Браїлівському жіночому монастирі відбулася святкова Божественна літургія, яку звершили митрополити: Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Володимир-Волинський і Ковельський Володимир, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископи: Бучанський Пантелеімон, Городницький Олександр та єпископи: Єдинецький і Бричанський Никодим, Ладижинський Сергій, а також священики Вінницької єпархії.

Божественна літургія у храмі святого благовірного князя Олександра Невського села Вільнопілля!

15.09.2018

12.09.18р. у день пам’яті благовірного князя Олександра Невського, благочинний Ружинського церковного округу протоієрей Богдан Бабич очолив Божественну літургію у храмі святого благовірного князя Олександра Невського села Вільнопілля.

Митрополит Никодим взяв участь у святковій літургії з нагоди Вінницьких святих у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниця, а також привітав Керуючого архієрея цієї єпархії із Днем Ангела!

14.09.2018

14 вересня 2018 року, у свято Собору Вінницьких святих, в день церковного Новоліття, день пам'яті преподобного Симеона Стовпника та 85-річчя утворення Вінницької єпархії у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Вінниці була звершена урочиста Божественна Літургія, яку очолили митрополити: Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, Вінницький і Барський Симеон, Могилів-Подільський і Шаргородський Агапіт, Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, архієпископ Бучанський Пантелеімон та єпископ Никодим (Молдова).

Сторінки