Новости

У день Різдва Іоанна Предтечі митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира.

07.07.2020

7 липня 2020 року, свята Православна Церква молитовно шанує свято на честь Різдва Христового Предтечі Іоанна Хрестителя.

В день шанування Володимирської ікони Божої Матері митрополит Никодим очолив Божественну літургію у Свято-Благовіщенському соборі Коростишева!

06.07.2020

6 липня 2020 року, у свято Володимирської ікони Божої Матері, в Коростишівському благочинні Житомирської єпархії відбулась загальна сповідь духовенства, а також соборна Божественна літургія.

У неділю четверту після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

05.07.2020

5 липня 2020 року, у четверту Неділю після свята П'ятидесятниці, святкову Божественну літургію було звершено у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі. Богослужіння очолив митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

Духовенство Ружинщини приступило до таїнства сповіді.

01.07.2020
Духовенство Ружинщини приступило до таїнства сповіді.

1 липня 2020 року, В день пам'яті преподобного Леонтія канонарха Печерського, по благословінню правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, відбулась сповідь духовенства Ружинського церковного округу. Таїнство над священиками завершив духівник округу ієромонах Єлеазар. Божественну літургію очолив благочинний району протоієрей Богдан Бабич.

ЗАГАЛЬНА СПОВІДЬ СВЯЩЕНИКІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ.

29.06.2020
ЗАГАЛЬНА СПОВІДЬ СВЯЩЕНИКІВ ЧЕРНЯХІВСЬКОГО ОКРУГУ.

25 червня 2020 року, у день пам'ятi преподобного Онуфрiя Великого, відбулася загальна сповідь священиків Черняхівського округу. Таїнство відбулося у Свято-Георгіївському храмі смт. Черняхів. Духівник району, протоієрей Володимир Ковальчук, звершив чин сповіді для священиків.

У неділю третю після П'ятидесятниці митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

29.06.2020

28 червня 2020 року, у неділю третю після П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння.

27.06.2020
Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Попільнянське благочиння.

27 червня 2020 року, у суботу третьої седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого пророка Божого Єлисея, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим із архієрейським візитом відвідав Попільнянське благочиння Житомирської єпархії. Його Високопреосвященство тепло зустрічали духовенство та вірні у Свято-Покровському храмі селища Паволоч.

У Житомирі пройшли торжества з нагоди пам'яті перенесення мощей преподобномучениці Анастасії Римлянки.

26.06.2020

26 червня 2020 року, Українська Православна Церква молитовно шанує пам'ять перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира. В цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі, куди і була перенесена глава угодниці Божої, було звершено урочисту Божественну літургію архієрейським чином.

Спасо-Преображенський кафедральний собор. Розпочались урочистості з нагоди пам'яті перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира!

25.06.2020

25 червня 2020 року, накануні дня пам'яті перенесення чесної глави святої преподобномучениці Анастасії Римлянині з Волині до Житомира у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира було звершено урочисту Всенічну із чинопослідуванням Літії.

Митрополит Никодим взяв участь у Божественній літургії з нагоди Дня ангела Предстоятеля УПЦ на площі перед Свято-Успенським собором Києво-Печерської Лаври

25.06.2020

25 червня 2020 року, в день пам’яті преподобного Онуфрія Великого, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковій Божественній літургії, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври. В цей день Предстоятель Української Православної Церкви відзначає пам'ять свого Небесного покровителя.

Сторінки