Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння у дні Різдвяного посту

02.12.2020
Загальна сповідь духовенства Бердичівського благочиння у дні Різдвяного посту

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 2-го грудня, у середу 26-ї седмиці після П’ятидесятниці, у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева було звершено загальну сповідь духовенства благочиння та соборну Божественну Літургію.

Ми вступили у Різдвяний піст – час, коли крок за кроком піднімаємося до урочистого дня, коли будемо споглядати Бога, Який став людиною заради спасіння нашого. Різдвяний піст установлений для того, щоб ми очистили себе покаянням та молитвою, щоб із чистими серцем, душею і тілом могли благоговійно зустріти Народження Сина Божого й принести Йому дар любові до Бога та ближнього…

Збори священослужителів Любарського округу.

01.12.2020
Збори священослужителів Любарського округу.

30 листопада у Свято-Троїцькому храмі селища Любар відбулися чергові збори священства Любарського району. По благословенню Високопреосвещеннішого Никодима Митрополита Житомирського і Новоград–Волинського, благочинний Любарського округу доніс інформацію до духовенства яка була отримана в місті Житомирі на зборах благочинних Житомирської єпархії.

Накупольний хрест увінчав головний купол новоспоруджуваного Свято-Миколаївського храму в с. Слободище

01.12.2020

Тридцятого листопада головний купол новоспоруджуваного Свято-Миколаївського храму в селі Слободище був увінчаний накупольним хрестом. З благословення Високопреосвященнішого Никодима, митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, Чин освячення хреста звершив благочинний Бердичівського округу архімандрит Варфоломій (Бойков).

Ружин. Відбулось зібрання духовенства.

01.12.2020
Ружин. Відбулось зібрання духовенства.

1 грудня 2020 року з благословіння Високопреосвященнішого Никодима митрополита Житомирського і Новоград-Волинського в Свято-Нікольському храмі смт. Ружин відбулось зібрання духовенства.

Божественна літургія в кафедральному соборі у Неділю двадцять п'яту після П'ятидесятниці.

29.11.2020

29 листопада 2020 року, в Неділю 25-ту після П'ятидесятниці та день пам'яті святого апостола і євангелиста Матвія у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі було звершено урочисту Божественну літургію архієрейським чином.

Очолив служіння святої Євхаристії митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Владиці співслужили священики кафедрального собору. Після прочитання євангелії до вірних із словом проповіді звернувся протоієрей Роман Цукало.

Митрополит Никодим звершив заупокійну молитву в день пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.

28.11.2020

28 листопада 2020 року, в день пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим перебуваючи із архіпастирським візитом у селищі Вертокиївка звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі.

Митрополит Никодим з архіпастирським візитом відвідав Свято-Миколаївський храм села Вертокиївка!

28.11.2020

28 листопада 2020 року, в день пам'яті святих мучеників Гурія, Самона і Авива та перший день посту духовенство Житомирського районного благочиння зібрались у Свято-Миколаївському храмі села Вертокиївка щоб приступити до таїнства покаяння. Прийняв сповідь у священиків духівник Житомирської єпархії архімандрит Гавриїл (Вардаєв). Після загальної сповіді відбулась Божественна літургія архієрейським чином.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав першу сесію Житомирської обласної ради VIII скликання.

27.11.2020

27 листопада 2020 року, в місті Житомирі відбулась урочиста перша сесія Житомирської обласної ради VIII скликання.

У селі Великій П’ятигірці освячено накупольний хрест новоспоруджуваної каплиці святого Василія Великого

27.11.2020

З благословення Високопреосвященнішого Никодима, Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського, 26-го листопада у с. Великій П’ятигірці було звершено освячення накупольного хреста новоспоруджуваної каплиці на честь святого Василія Великого.

Відбулось зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

27.11.2020
Відбулось зібрання духовенства Попільнянського благочиння!

26 листопада 2020 року, в день пам'яті святого святителя Іоанна Златоустого, у Попільнянському благочинні Житомирської єпархії відбулись загальні збори. Зібрання відбулось у приміщенні воскресної школи, що при районному Свято-Миколаївському храмі.

Сторінки