Новости

Чудотворна ікона святого апостола Андрія Первозванного прибула до Свято-Миколаївського собору м. Бердичева!

17.03.2019

З благословення Митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима 16-го березня до Бердичівського благочиння прибула чудотворна ікона святого апостола Андрія Первозванного з частинкою його святих мощей. У суботу першої седмиці Великого посту святиню з благоговінням і трепетом зустріли духовенство округу та парафіяни головного храму міста.

Настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичева протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив День народження

17.03.2019

Сімнадцятого березня настоятель храму на честь ікони Божої Матері «Цілителька» м. Бердичева протоієрей Роман Бойков молитовно відзначив свій День народження.

Божественна літургія в день Неділі Торжества Православ`я у Спасо-Преображенському кафедральному соборі!

17.03.2019

17 березня 2019 року, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Сповідь духовенства Коростишівського благочиння та архієрейська літургія!

17.03.2019
Сповідь духовенства Коростишівського благочиння та архієрейська літургія!

16 березня 2019 року, у суботу першої седмиці Великої Чотиридесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив свій архієрейський візит у Коростишівське благочиння єпархії.

Свято-Успенський архієрейський собор. Митрополича літургія Напередосвячених Дарів із читанням канону великомученику Феодору Тирону та освяченням колива!

15.03.2019

15 березня 2019 року, у п'ятницю першої седмиці Великого посту, у Свято-успенському архієрейському соборі міста Житомира на Подолі відбулась Божественна літургія Напередосвячених Дарів.

Свято-Хрестовоздвиженський храм с.Сінгури відвідала міжнародна комісія ОБСЄ.

15.03.2019
Свято-Хрестовоздвиженський храм с.Сінгури відвідала міжнародна комісія ОБСЄ.

14 березня Свято-Хрестовоздвиженський храм с.Сінгури відвідала міжнародна комісія ОБСЄ. Причиною візиту стало загострення релігійного питання в Житомирському районі, та особливо грубі порушення закону і прав людини під час "бумажних переходів" до ПЦУ. На зустріч були запрошені священники, тих парафій, на яких вже відбувались подібні конфліктні моменти.

Митрополит Никодим очолив читання четвертої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського у Свято-Успенському архієрейському соборі на Подолі!

14.03.2019

14 березня 2019 року, на третій день святої Чотиридесятниці ввечері, у Свято-Успенському архієрейському соборі міста Житомира було звершено Велике повечір'я із читанням четвертої частини покаянного канону преподобного Андрія Критського.

Читання третьої частини покаянного канону митрополит Никодим звершив у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі м. Житомира!

14.03.2019

13 березня 2019 року, у третій день Великого посту, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив читання Великопостового покаянного канону преподобного Андрія Критського на Замковій горі у Свято-Хрестовоздвиженському кафедральному соборі.

Митрополит Никодим звершив першу літургію Напередосвячених Дарів у цьому році!

Митрополит Никодим звершив першу літургію Напередосвячених Дарів у цьому році!

13 березня 2019 року, у третій день Великого посту, в Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному соборі відбулась особлива літургія, яка служиться лише у святу Чотиридесятницю - Напередосвячених Дарів.

Митрополит Никодим звершив читання другої частини покаянного канону у кафедральному соборі на честь святої Трійці у м. Новоград-Волинський!

12.03.2019

12 березня 2019 року, у другий день святої Чотиридесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим відвідав друге кафедральне місто Житомирської єпархії - Новоград-Волинський.

Сторінки