Новости

Паломництво парафіян Свято-Миколаївського собору м. Бердичева до святинь Вінницької землі

28.02.2021

У четвер 25-го лютого, в день Іверської ікони Божої Матері, з благословення благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору м. Бердичева архімандрита Варфоломія (Бойкова) група віруючих у супроводі представників паломницького відділу благочиння здійснила духовну подорож до святинь Вінниччини.

Митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитовно зустрів День свого народження!

27.02.2021

26 лютого 2021 року, Керуючому Житомирською єпархією, митрополиту Житомирському і Новоград-Волинському Никодиму виповнилось 49 років від народження.

Щиро вітаємо митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима з Днем народження!

26.02.2021

Апостол Павло у посланні до римлян пише: "Таким i повинен бути у нас Архієрей: святий, незлобливий‚ непорочний, вiддiлений вiд грiшникiв i пiднесений вище небес". І справді, кожне слово з цього уривку сміливо можна віднести до вашої особи. Ми неймовірно вдячні Богу що маємо саме такого святителя.

Митрополит Никодим взяв участь у черговому засіданні Комісії по канонізації святих.

24.02.2021

24 лютого 2021 року, у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбулося засідання Комісії по канонізації святих при Священному Синоді Української Православної Церкви, яке очолив митрополит Херсонський і Таврійський Іоанн.

У Києво-Печерській Лаврі відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви

23.02.2021

22 лютого 2021 року в трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви. З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія форум очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Модерував зібрання заступник Голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків протоієрей Миколай Данилевич. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У неділю про Митаря і Фарисея митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

21.02.2021

21 лютого 2021 року, у Неділю про митаря та фарисея, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив святу Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

Двадцять п’ять років служіння у Бердичівському благочинні молитовно відзначив благочинний округу архімандрит Варфоломій (Бойков)

20.02.2021

У середині лютого архімандрит Варфоломій (Бойков) відзначив 25 років свого служіння у Бердичівському благочинні. Чверть століття він є настоятелем Свято-Миколаївського собору та благочинним округу. Знаменну дату архімандрит Варфоломій (Бойков) зустрів у церковній молитві за соборним богослужінням у головному храмі Бердичева.

У Коростишівському благочинні відбулось овячення храму в честь ікони Божої Матері "Знамення".

20.02.2021

20 лютого 2021 року, у суботу 37-ї седмиці після П'ятидесятниці, в день пам'яті святого преподобного Парфенія Лампсакійського митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим звершив архіпастирський візит у Коростишівське благочиння Житомирської єпархії.

Відійшов у вічність заштатний клірик єпархії протоієрей Димитрій Тяпочкин.

19.02.2021
Відійшов у вічність заштатний клірик єпархії протоієрей Димитрій Тяпочкин.

18 лютого 2021 року, на 69 році життя відійшов у вічність заштатний клірик Житомирської єпархії протоієрей Димитрій Тяпочкин. Отець Димитрій був внуком відомого старця архімандрита Серафима (Тяпочкина), якого у скорому часі можуть причислити до лику святих.

В день Стрітення Господнього митрополит Никодим звершив Божественну літургію у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

16.02.2021

15 лютого 2021 року, свята Православна Церква молитовно вшановує подію Стрітення Господнього у Єрусалимському храмі на сороковий день після народження. З нагоди цього свята у Житомирському Спасо-Преображенському кафедральному собору відбулась урочиста Божественна літургія.

Сторінки