Святкове богослужіння в с. Мінійки Коростишівського благочиння

10.10.2024

9 жовтня 2024 року, в день пам'яті святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова, святкове богослужіння відбулося в с. Мінійки Коростишівського благочиння Житомирської єпархії.

Очолив святкове богослужіння благочинний округу протоієрей Діонісій Грицаюк, у співслужінні настоятеля храму протоієрея Георгія Боклан.

За святковою літургією були піднесені молитви за мир в Україні, за воїнів та всіх християн.

Також на богослужінні був присутній будівничий Свято-Іоанно Богословського храму с. Мінійки Мазуренко Василь Антонович, якому виповнилося в цей святковий день 60 років.

Від імені Правлячого архієрея, митрополита Житомирського і Новоград -Волинського Никодима, юбіляра привітали благочинний, настоятель храму та прихожани.

Пресслужба Коростишівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.