Активісти молодіжного клубу «NIKA» відзначили День православної молоді

23.02.2014

15 лютого, в День Стрітення Господнього у Свято-Троїцькому кафедральному соборі було звершено Божественну літургію, яку очолив благочинний Новоград-Волинського Троїцького округу протоієрей Валентин Мороз у співслужінні протоієрея Миколая Позняка та диякона Олега Миронюка.

В спільній молитві об’єдналися сотні вірян.

По завершенні Божественної літургії, активісти молодіжного клубу «NIKA» привітали наставника клубу – голову єпархіального відділу релігійної освіти і катехізації, сім’ї та молоді протоієрея Валентина Мороза з Днем православної молоді. «Я сьогодні не очікував на ваше привітання. Щиро дякую. Вас також вітаю зі святом», - сказав отець Валентин.

Після привітання, активісти зібралися у катехізаторському класі Свято-Троїцького кафедрального собору за чашкою чаю з солодощами, після чого приєдналися до мітингу та святкової ходи, приурочених 25-річчю виведення радянських військ з Афганістану.

Юнаки та дівчата з повітряними кульками - «15 лютого День православної молоді» та «Молодіжний клуб активного покоління «NIKA», пройшли святковою ходою до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям. До речі, цього дня в Свято-Троїцькому кафедральному соборі звершувалися молитви за афганців: як живих, так і полеглих.

Урочистий мітинг розпочали з покладання квітів до підніжжя пам’ятника та виступів: голови ветеранів афганської війни міста і району Ю.Шевчука, народного депутата України В.Литвина, міського голови В.Загривого, голови райдержадміністрації С.Лавренюка та ін.

Характерно, що молодіжний клуб «NIKA», був єдиною молодіжною організацією, що взяла участь в даному заході. Активісти подарували повітряні кульки присутнім, поспілкувалися з міським головою В.І.Загривим, народним депутатом В.М.Литвином та запросили їх на Благодійний Масляний ярмарок, що відбудеться 23 лютого.

«Ми з вами вже неодноразово зустрічалися. Обов’язково завітаю до вас у Клуб», - сказав В.М.Литвин.

Ось так молоді люди відзначили Стрітення Господнє, День православної молоді та 25-річчя з Дня виведення радянських військ з Афганістану.

Активісти молодіжного клубу «NIKA»

Активісти молодіжного клубу «NIKA» відзначили День православної молоді