Андрушівському храму Різдва Пресвятої Богородиці 15 років

25.09.2018

Вересневий ранок, умитий росою, повітря просякнуто святом... На чарівному березі ріки, де пишніють багаторічні верби красується місцевий храм серед квіткового розмаїття. Різдво Пресвятої Богородиці в м. Андрушівка - більше ніж свято, це храмове свято, яке відмічають багато андрушівчан.

У цьому році виповнюється вже 15 років з того часу, як був освячений новий храм і відслужилась в ньому перша служба. Багато зусиль було докладено для того щоб тепер у ньому могли молитись і наступні покоління. Він став пристанищем для стражденних і стривожених, де кожен може знайти відраду для своєї душі. У ньому охрестилось багато діток, обвінчалось багато молодят, і багато було проведено в останню путь на цій землі...

Раніше на цьому місці діяв старенький храм навіть без куполів, але зусиллями настоятеля отця Миколая Климчука був зведений теперішній більший храм з дзвінницею і куполами. У цій нелегкій справі йому допомагали самі прихожани, кожен трудився у міру можливостей і здібностей. Вже підростає третє покоління з того часу, як отець Миколай прийшов на служіння в м. Андрушівку. Його трудами і під його керівництвом підтримується теперішній благоустрій храму.

21 вересня на Різдво Пресвятої Богородиці до храму зібралось багато прихожан і гостей, щоб скласти молитви подяки і попросити заступництва у своєї Небесної Цариці від всих земних негараздів і бід. Також приїхали настоятелі з інших храмів району, зокрема благочинний Андрушівського округу архімандрид Макарій Гаврилів. Дітвора з недільної школи підготувала гарний виступ на честь свята.
Також на свято прибув шановний гість і прихожанин Олещенко Микола Миколайович. Саме за його сприяння і допомоги 15 років назад споруджувався цей храм. Тоді Микола Миколайович займав посаду голови районної державної адміністрації і багато зробив для благоустрою міста.

Під час виступу дітки з молитвою звертались до Богородиці, щоб Вона захистила наш народ від війни і примирила воюючих. На закінчення вони запустили в небо білих голубів, як символ миру та любові.

Прес-служба храму Різдва Пресвятої Богородиці м. Андрушівка