28.07.2012

Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Свято-Преображенському храмі м. Новоград-Волинський.Архієпископ Никодим очолив Богослужіння у Свято-Преображенському храмі м. Новоград-Волинський.

26 липня 2012 року, у четвер, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим очолив Святу Божественну Літургію в місті Новоград-Волинському, у Спасо-Преображенському храмі, який в цей день відзначав свій 5-річний ювілей.

Перед входом до храму, Архіпастирів, із щирими дитячими вітаннями, посмішкою та пахучими квітами, зустрічали найменші прихожани церкви.

За урочистим Богослужінням, Його Високопреосвященству, співслужив архієпископ Городницький Олександр, а також духовенство Житомирської єпархії. Молитовно відзначити ювілей церкви зібралося чимало прихожан та гостей.

По завершенню Божественної Євхаристії, Владика Никодим, звернувся із вітаннями та теплими словами до настоятеля парафії, духовенства та прихожан. Архієпископу Городницькому Олександру, Житомирський Архіпастир, подякував за спільну молитву та візит.