02.09.2012

Архієпископ Никодим взяв участь у святкуванні шкільного ювілею в с. Дуліби, що на Волині.Архієпископ Никодим взяв участь у святкуванні шкільного ювілею в с. Дуліби, що на Волині.

30 серпня 2012 року, напередодні свята Першого вересня, у селищі Дуліби, що на Волині, відбулися урочистості з нагоди 30-річного ювілею школи.

На свято зібралося чимало діточок, батьків, учителів школи і поважних гостей, серед яких директор школи Тетяна Віталіївна Шаринда та представники районної та селищної влади.

Із запашними короваями та букетами квітів, біля храму на честь Казанської ікони Божої Матері, дітки зустрічали своїх улюблених наставників: митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима та керуючого Володимир-Волинською єпархією - єпископа Володимира. Від духовенства Архіпастирів привітав настоятель парафії - протоієрей Ігор Равський.

Після відслуженого в храмі молебня, Владики разом із духовенством, дітками та присутніми гостями відправилися до загальноосвітньої школи, де відбулася урочиста частина свята.

За час перебування на Волині, Владики відвідали Свято-Успенський Зимненський жіночий монастир та Свято-Успенський Низкиницький чоловічий монастир, настоятелем якого являється архімандрит Вікентій (Мазур).