05.08.2012

Архієпископ Никодим звершив Божественну Літургію та хіротонію у диякона у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.Архієпископ Никодим звершив Божественну Літургію та хіротонію у диякона у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Житомира.

5 серпня, у неділю, коли Свята Православна Церква вшановує чудотворний образ Почаївської Божої Матері, в головному храмі міста Житомира, Спасо-Преображенському кафедральному соборі, була звершена Свята Божественна Літургія.

Очолив Богослужіння правлячий Архієрей, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. Його Високопреосвященству співслужили клірики кафедрального собору. Чимало прихожан у цей недільний день зібралося на Божественну Літургію, щоб помолитися, а також попросити заступництва, допомоги та опіки у Пресвятої Діви Марії.

Із повчальною недільною проповіддю, по прочитанні Євангелія, вийшов до своєї пастви архієпископ Никодим. Під час Богослужіння була звершена дияконська хіротонія, якої сподобився випускник Харківської духовної семінарії Столярчук Андрій.

Вітаючи з хіротонією новопоставленого диякона, архієпископ Никодим вручив йому богослужбову просфору, побажав міцності сил духовних і тілесних та постійного самовдосконалення на стежині служіння.

Після закінчення Літургії Високопреосвященніший Владика звернувся до віруючих з архіпастирським словом, на завершення якого закликав Боже благословення на всіх учасників молитовного зібрання.