Архієпископ Никодим звершив паломництво на о. Корфу

22.12.2013

22 грудня 2013 року, з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Володимира, керуючий Житомирською єпархією, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим у числі паломницької групи разом із митрополитом Вінницьким і Барським відправився на острів Корфу, що в Греції. Саме тут перебувають чесні мощі великого угодника Божого, святого святителя Спиридона Тріміфунтського.

У ніч із 21 на 22 грудня 2013 року, в день святкування Православною Церквою зачаття праведною Анною Пресвятої Богородиці, у Свято-Успенському архієрейському соборі обласного центру було звершено урочисту нічну Божественну Євхаристію.

У співслужінні духовенства святу літургію розділили між собою два архіпастирі: митрополит Вінницький і Барський Симеон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим. На нічну, благодатну молитву цього недільного дня зібралося чимало вірян, окремі з них приступили до святих Христових Таїн.

Архієпископ Никодим відправився із паломницькою поїздкою на о. Корфу