27.02.2013

архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.26 лютого 2013 року, у вівторок, керуючий Житомирською єпархією архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.

На урочисте богослужіння, котре було звершено у головній перлині міста Житомира - Спасо-Преображенському кафедральному соборі, зібралися чимало вірян, державних та громадських діячів, регіональних керівників, діячів культури, а також сотні гостей, діточок та православних обласного центру.

У паперті храму із запашним короваєм, квітами, вітаннями та радісними посмішками на обличчі винуватця торжества зустрічали прихожани.

архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.Розділити радість євхаристичного спілкування і привітати свого побратима-архіпастиря прибули: митрополит Вінницький і Барський Симеон, котрий і очолив богослужіння, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, благочинні та духовенство Житомирської єпархії.

Прибули на свято і представники міської та обласної влади на чолі із Житомирським міським головою Володимиром Дебоєм.

Традиційно після завершення богослужіння запрошені на урочистості архієреї привітали іменинника із його днем народження, побажали міцного здоров'я, довгих років життя, успіху та Божої допомоги у нелегкому архіпастирському служінні на Житомирській землі. архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим молитвенно відзначив свій 41-й день народження.Із побажаннями та словом привітання виступив і очільник міста Володимир Дебой.

Також Владику Никодима із синівською любов'ю вітало і духовенство єпархії, благочинні, священики з інших єпархій, прихожани собору, маленькі дітки та гості

На закінчення Житомирський архіпастир сердечно подякував всім присутнім за молитовну підтримку та увагу, а також підкреслив, що «потрібно за все дякувати Богу, Який дарує велику можливість і велике щастя здійснювати служіння Церкві Христовій і на благо народу Божого».