Архіпастир взяв участь у святковому богослужінні в Яблочинському монастирі у Польщі.

26.06.2013

25 червня 2013 року, архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим, на запрошення Предстоятеля Польської Православної Церкви Блаженнішого Савви, митрополита Варшавського і всієї Польщі, взяв участь у торжествах з нагоди святкування престольного свята Яблочинського чоловічого монастиря на честь святого преподобного Онуфрія Великого.

Урочисту Божественну літургію у головному соборі обителі очолив Блаженніший Митрополит Савва. Окрім Житомирського архіпастиря його Блаженству співслужили польські архієреї: Симон, архієпископ Лодзинський і Познанський, Авель, архієпископ Люблінський і Холмський, Яків, архієпископ Білостоцький і Гданський, Паїсій, єпископ Горлицький вікарій Перемишльсько-Новосончівської єпархії, а також духовенство монастиря у священому сані та інші.

Молитовне святкування зібрало в обителі чимало прихожан та гостей. Після літургії був звершений урочистий Хресний хід, після чого відбулися традиційні привітання від Архіпастирів.