12.09.2012

Архіпастир Житомирського краю привітав архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із Днем Ангела.Архіпастир Житомирського краю привітав архієпископа Переяслав-Хмельницького і Вишневського Олександра із Днем Ангела.

12 вересня, у день пам’яті преподобного Олександра Свірського (+ 1533) та день перенесення мощей благовірного князя Олександра Невського (1724) архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим взяв участь у святковому Богослужінні, яке було звершене у соборному храмі Свято-Пантелеймонівського монастиря у Феофанії. Очолив Літургію Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир.

Окрім Владики Никодима, Його Блаженству співслужили: секретар Предстоятеля УПЦ архієпископ Переяслав-Хмельницький і Вишневський Олександр, єпископи: Шепетівський і Славутський Діонисій, Обухівський Іона, Ірпінський Климент, Бородянський Варсонофій, Фастівський Даміан, намісник ставропігійного чоловічого монастиря в ім’я преподобного Паїсія Величковського архімандрит Гавриїл (Анісімов), благочинний лікарняних храмів м. Києва протоієрей Роман Барановський та духовенство обителі.

Цього дня архієпископ Олександр відзначив день свого небесного покровителя. Після богослужіння Митрополит Володимир привітав Високопреосвященнішого владику зі святом, зазначивши:

«Від імені усіх вас хочу подякувати за молитви владиці, який любить молитися та служити і робить це від душі та серця. І це найголовніше, що повинно бути в людині, що робить її людиною та поєднує з Богом, оскільки тільки у молитві, у Таїнствах Церкви Христової ми з’єднуємося із Богом і славимо Його Трисвяте Ім’я. Прийміть наші побажання Вам ще більших успіхів у звершенні Євангельських заповідей, проповіді Імені та справ Христових», - сказав зокрема він.

Інформаційне джерело: Офіційний веб-сайт УПЦ