Бердичівська виправна колонія (№ 70) отримала літературу для церковної бібліотеки.

13.06.2012

Днями бібліотека Святого Василія Великого домового храму на території Бердичівської виправної колонії(№ 70) отримала духовну літературу. Книги надійшли зі Псково-Печерського монастиря.

У домовому храмі в колонії є змістовна бібліотека, де зберігається багато різних примірників: періодичні видання та унікальна духовна література. Кількість читачів постійно збільшується. І інтерес засуджених до духовної літератури помітно зростає, говорить настоятель Святого Василія Великого домового храму протоієрей Зиновій Ромах: «Маємо зв’язки із Запорізькою та Донецькою єпархіями. Засуджені, які відбувають покарання у Бердичівській виправній колонії (№ 70), переписуються з монастирями. Звідти їм надсилають літературу та предмети церковного побуту. Виправна установа також підтримує зв’язки з православною громадою з міста Франкфурт-на-Майні».

Література зі святої обителі стане для всіх охочих джерелом духовного збагачення і можливістю пізнати Бога. Християнське милосердя до тих, котрі вчинили злочин, проявили паломники з Києва, які часто бувають у Псково-Печерському монастирі. Вони надіслали засудженим Бердичівської виправної колонії(№ 70) різні солодощі.

Прес-служба Бердичівського округу.