Благочинний Черняхівського округу відвідав Серафимо-Дівеєвський монастир.

25.06.2012

З 14.06. по 20.06.2012р. благочинний Черняхівського району архім. Климент (Пінчук) звершив паломницьку поїздку до Серафимо – Дівеєвського монастиря, який вважають четвертим уділом Божої Матері.

Благочинний Черняхівського округу відвідав Серафимо-Дівеєвський монастир. Благочинний Черняхівського округу відвідав Серафимо-Дівеєвський монастир.

З історії обителі нам відомо, що сестрі Євдокії Єфремівні преподобний Серафим сказав : ”Тепер я вас обираю в сестри собі, а які будуть після мене приходити в монастир, ті – дочки мої”.

Зі всіх куточків святої Русі збирає преподобний під кров Пресвятої Богородиці бажаючих присвятити своє життя Господу, і в народі їх називають – дочки Серафимові.

В основі духовного устрою обителі лежать настанови Серафима Саровського. Одна з них: до посту і послуху; вранці, в обід та ввечері додавати всім відоме молитвенне правило. Допомагає воно утримувати свій розум цільним і завжди мати в памяті Бога.

Сучасне життя монастиря вимагає від сестер особливого підходу до послуху, адже на ряду з традиційними роботами, такими як, куховаріння, випікання просфор, виготовлення свічок, вони займаються видавництвом, будівництвом, ведуть канцелярські справи.

“Монашеське життя – це ангельське життя” - часто повторював старець. Усім своїм життям він показав велич чернечого подвигу.

Наставляючи духовних чад, преподобний говорив: ”Нема нам дороги до відчаю тому, що Христос все здолав”. Цим висловом Серафим Саровський підтримував їх в духовній брані.

Заклик про стяжання духа мирна і по сьогодні живе в сестрах, що подовжують його справу. Не дивлячись на відстань у 200 років, вітання старця: “Радість моя -Христос Воскрес»” і сьогодні зігріває серця.

Прес-служба Черняхівського округу.

Благочинний Черняхівського округу відвідав Серафимо-Дівеєвський монастир.