Благочинний відвідав дошкільний навчальн ий заклад «Теремок»

25.12.2013

19 грудня, коли свята Православна Церква прославляє святителя Миколая чудотворця, в Свято-Покровському храмі с. Гальчин, Андрушівського благочиння була відслужена святкова Божественна літургія, яку очолив настоятель храму архімандрит Макарій (Гаврилів), якому співслужив, клірик Свято-Покровського храму ієрей Святослав Гаврилів. В день памяті святителя Миколая чудотворця з благословіння Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Володимира, звершився молебень про примноження любові. По закінченню якого архім. Макарій зачитав «Звернення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира до вірних Української Православної Церкви».

В цей день, як і кожного року архім. Макарій завітав до Гальчинського дитячого садочку, де дітки чекали його з нетерпіння. Вони підготовили вірші і пісні про святого Миколая прославляли його своїми маленькими вустами дававши надію на надійне підростаюче покоління нашого народу. По закінченню виступу архім. Макарій розповів маленьким слухачам про життя святителя і про його чудеса, і як завжди роздав дітям маленькі подарунки і іконочки святителя Миколая, побажавши їм мудрості і послушання до батьків і вихователів, щоб вони дійсно були гідними звання віруючого православного християнина, були мужніми, розумними, і вірними чадами Церкви Христової.

Також уже вдруге Грамотою Управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації було нагородженно Гальчинський дошкільний навчальний заклад «Теремок», Андрушівського району, переможця обласного конкурсу-огляду на зразкову навчально-виховну екологічну стежку. Начальник управління О.В. Пастовенський.

Прес-служба Андрушівського благочиння.

Благочинний відвідав дошкільний навчальн ий заклад «Теремок»