Благодійний вечір колядок в Романові.

01.02.2013

Благодійний вечір колядок в Романові.22 січня, з благословіння архієпископа Житомирського та Новоград-Волинського Никодима, у Романівському районному Будинку Культури відбувся благодійний вечір колядок.

Святковий вечір поєднав душі та серця священнослужителів, представників світської влади, майстрів сцени, дорослих та маленьких вірян. Цей захід духовності і милосердя прикрасили своїм співом парафіяльні хори православних храмів району. Усі насолоджувались колядками, різдвяними творами, надзвичайно проникло звучали у виконанні колективів.

Благодійний вечір колядок в Романові.Надзвичайно вражав спів парафіяльних хорів: Романова, Врублівки, Печанівки, Биківки, Мирополя, Карвинівки, Романівки, Хижинець. Щиро аплодували присутні маленьким і дорослим парафіянам села Камінь, які представили різдвяний вертеп. Милувалися програмою різдвяних віншувань, підготовленою наймолодшими вірянами Свято-Успенської церкви Романова.

«Христос народився! – Славімо Його!» - піднесено лунало в залі після кожної колядки. Цими священними словами закінчувався й виступ артистів народних колективів районного Будинку культури – «Сузір’я» та хору «Для душі». Відчуття, що залишило свято, - незрівнянне. Воно прийшло в душі назавжди.

Благодійний вечір колядок в Романові.Головним організатором благодійного вечора колядок був благочинний Романівського округу протоієрей Василій Мартинів. У фінальній частині святкового дійства він сказав слова подяки всім, хто долучився до заходу милосердя, та разом з усіма виступаючими заспівав різдвяну коляду. В неї влилися сильні голоси: настоятеля Свято-Миколаївського храму Мирополя, протоієрея Василія; настоятеля Свято-Олександра Невського храму Ягодинки, протоієрея Іоанна; настоятеля Свято-Петро-Павлівського храму Карвинівки, протоієрея Василія; Благодійний вечір колядок в Романові. настоятеля Свято-Різдва-Богородичного храму Каменя, протоієрея Анатолія; клірика Свято-Успенського храму Романова, протоієрея Ярослава; настоятеля Свято-Покровського храму Врублівки, протоієрея Михаїла; настоятеля Свято-Різдва-Богородичного храму Прутівки, протоієрея Миколая; настоятеля Свято-Різдва-Богородичного храму Романівки, протоієрея Георгія; настоятеля Петро-Павлівського храму Биківки, ієрея Миколая; настоятеля Свято-Михайлівського храму Печанівки, ієрея Василія; настоятеля Свято-Покровського храму Хижинців, ієрея Василія.

Різдвяну коляду «Радуйся, ой, радуйся земле, Син Божий народився» стоячи співали всі присутні в залі. На такій красивій ноті й завершилося незабутнє дійство.

Прес-служба Романівського благочиння.

Благодійний вечір колядок в Романові.