День хрещення Русі.

01.08.2012

День хрещення Русі.День хрещення Русі.

28 липня вся церковна повнота святкує день хрещення Русі та згадує пам'ять святого рівноапостольного князя Володимира. Ця днина знакова ще тому, що предстоятель Української Православної Церкви блаженніший митрополит Володимир відзначає свої іменини. У всіх храмах були відслужені Богослужіння, за якими оспівувалась велич подвигу князя Володимира та подячні молебні за нашого предстоятеля митрополита Володимира.

В смт. Черняхові зібралось чимало богомольців. Божественну Літургію очолив настоятель храму, благочинний Черняхівського округу, архімандрит Климент (Пінчук). З повчальним словом проповіді, що розкриває зміст свята, звернувся о. настоятель. Багато теплих слів було сказано на адресу Його блаженства. Після того як велика кількість причасників приступила до чаши, уся парафія проспівала многоліття митрополиту Володимиру.

Прес–служба Черняхівського округу.

День хрещення Русі.