День Знань в недільній школі селища Новогуйвинське!

04.09.2013

День Знань в недільній школі селища Новогуйвинське!Ось і промайнуло тепле літечко – і завітала до нас золотиста осінь. Настав новий навчальний рік. Пролунав перший шкільний дзвінок і покликав дітлахів знову сісти за шкільні парти і мандрувати в Країну знань.

По-особливому урочистим став цей перший святковий дзвінок для школярів смт. Новогуйвинське житомирського району, які навчаються в недільній школі при храмі Свв. Апостолів Петра і Павла і святого преподобного Сергія Радонезького.

Після Божественної Літургії настоятель храму ієрей Димитрій Терещук відправив молебень для школярів на успішний новий навчальний рік, а затим відбулося урочисте свято для школярів з участю парафіян, батьків.

Разом зі своїми вчителями діти підготували літературно-музичну композицію «Свято першого дзвоника». Потім пролунав традиційно шкільний дзвінок і діти були запрошені на святкову трапезу із солодощами, дбайливо приготовлену їм вчителями та батьками.

Прес-служба Житомирського районного благочиння.

День Знань в недільній школі селища Новогуйвинське!