22.03.2013

19 березня із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, що перебувають на обліку Житомирського районного підрозділу КВІ, поспілкувався архімандрит Гавриїл, духівник Житомирської єпархії Української Православної Церкви. До заходу було залучено 15 осіб різних вікових категорій.

Духівник Житомирської Єпархії Української Православної Церкви архімандрит Гавриїл долучився до виховної роботи із підобліковими Житомирського районного підрозділу кримінально-виконавчої інспекціїПід час бесіди архімандрит Гавриїл розповів, чому церква закликає в цей час дотримуватись посту та наголосив, що піст – це не тільки дієтичне харчування, а насамперед – це перегляд свої життєвих позицій, боротьба з гріховними почуттями. В цей час людина повинна провести самоаналіз, задуматися над своєю поведінкою, діями, тобто провести надзвичайно клопіткий духовний труд. Архімандрит Гавриїл привів приклади із життя своїх парафіян та пояснив, що людині достатньо зробити один крок до Бога, а він натомість зробить до неї тисячу кроків.

Наприкінці заходу священик надав відповіді на питання, що хвилювали підоблікових інспекції, та запросив усіх присутніх до храму.

Прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.