Духовенство і парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева надіслали 40-у партію допомоги ЗСУ та вимушеним переселенцям

27.04.2023

У вівторок 2-ї седмиці після Великодня Православною Церквою встановлено особливе поминання спочилих. Цього дня після заупокійного богослужіння духовенство та парафіяни Свято-Миколаївського собору м. Бердичева Житомирської єпархії Української Православної Церкви відправили до Гуманітарного штабу Бердичівщини 40-у партію допомоги воїнам Збройних Сил України та всім, хто потребує підтримки у дні повномасштабного російського вторгнення.

Двадцять п’ятого квітня 2023-го року, на Радоницю, в день особливого поминання померлих, у Свято-Миколаївському соборі м. Бердичева віруючі молилися за упокій своїх рідних та близьких, які відійшли у вічність, за загиблих воїнів і мирних громадян країни…

Одна з традицій Радониці – допомагати нужденним та знедоленим, тим, хто особливо потребує уваги. Цього дня від головного храму благочиння доставили до

Гуманітарного штабу Бердичівщини чергову допомогу продуктами для потреб воїнів і жителів України, котрі постраждали у дні війни та були змушені покинути свої домівки, а також самотнім і недужим.

Нехай Господь оберігає нашу землю, весь український народ і наших захисників та захисниць, які боронять Батьківщину і наближають Перемогу.

Пресслужба Бердичівського благочиння.