Головні учасники – діти.

07.05.2013

6 травня, на другий день святої Пасхи, що співпав цього року із святом великомученика Георгія Побідоносця, благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис звершив у Свято-Миколаївському храмі селища Попільні Божественну літургію, головними учасниками якої були юні вихованці недільної школи.

Нарівні з дорослим церковним хором співав дитячий, хлопчики допомагали батюшці у вівтарі. Активними були діти і при звершенні хресного ходу.

Після богослужіння діти дали духовний концерт, під час якого привітали настоятеля храму з святом Воскресіння Христового.

З цікавістю всі присутні в храмі оглядали і святкову виставку дитячих робіт.

Та найцікавіша подія чекала на юних парафіян по завершенні богослужіння. Для них батюшка організував активний відпочинок у лісі. Спершу хлопчики і дівчатка гуляли в м’яча, бігали, а потім разом з батюшкою та матушкою організували трапезу на природі.

Повертаючись до дому, діти активно ділились враженнями.

Прес-служба Попільнянського округу.

Головні учасники – діти.