11.09.2012

Храм на честь Казанської ікони Божої Матері селища Мар'янівка відзначив своє 10-річчя.Храм на честь Казанської ікони Божої Матері селища Мар'янівка відзначив своє 10-річчя.

11 вересня 2012 року, в день пам'яті Усікновіння чесної глави Пророка та Предтечі Господнього Іоанна, мальовниче селище Мар'янівка, що на Житомирщині, святкувало 10-річний ювілей свого храму на честь Казанської ікони Божої Матері.

Запашним короваєм та пахучими квітами, дітки та прихожани зустрічали свого улюбленого Владику, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, котрий і очолив святкову Божественну Літургію.

Архіпастирю співслужили: благочинний Баранівського округу - прот. Роман Клим, настоятель Свято-Введенського храму смт. Довбиш - прот. Іван Лизунник, настоятель храму - ієр. Віктор Масло та настоятель Свято-Покровського храму с. Острожок - ієр. Миколай Рожок. На свято прибули також представники селищної та районної влади.

По завершенні Божественної Літургії був відслужений подячний молебень, після чого Владика Никодим привітав настоятеля храму та прихожан із ювілейною датою храму та святом Усікновіння глави Іоанна Хрестителя.