Храмове свято у Миньківцях.

19.09.2011
Храмове свято у Миньківцях

17 вересня 2011 року, в день пам'яті святителя Митрофана, єпископа Воронежського, святкувала відпуст Свято-Івано- Богословська парафія села Миньківці, що на Андрушівщині. Божествену літургію та хресний хід звершив благочинний Андрушівського округу прот. Миколай Гаврилів.

Йому співслужили священики Андрушівського благочиння. Храмове свято у Миньківцях

В заключному слові благочинний привітав настоятеля храму іерея Павла Гуцалюка, прихожан та гостей, зі святом та ювілеєм - 160-ти річчям існування Свято-Івано Богословського храму. Настоятель храму подякував благочинному, вірянам та гостям, за вітання та спільну молитву.

Історія храму Божого в селі Миньківці, Андрушівського округу Житомирської єпархії.Храмове свято у Миньківцях

В селі Миньківці храм Божий був збудований графинею Катериною Бержинською у 1851 році. У 1902 році при храмі був збудований притвор меценатом Терещенком. При церкві діяла церковно-приходська школа де навчалися діти. До 1959 року в храмі відбувалися богослужіння, з 1959 року по 2004 рік храм був перебудований у місцеву школу.

Силами і стараннями духовенства, а також голови Андрушівської райдержадміністрації Олещенка М.М. в 2005 році храм був повернений Українській Православній Церкві. Храмове свято у Миньківцях

З 2005 року по сьогоднішній час проводиться будівництво і реставрація храму, основним благодійником храму являється Суботенко Микола Олексійович - уродженець села Миньківці. Богослужіння тимчасово проводяться у каплиці біля храму.

Прес-служба Андрушівського благочиння

Храмове свято у Миньківцях Храмове свято у Миньківцях Храмове свято у Миньківцях Храмове свято у Миньківцях Храмове свято у Миньківцях