Храмове свято в с. Старий Майдан

06.06.2018

Своє престольне свято відзначив св.Троїцький храм с. Старий Майдан Пулинського округу.Ця старовинна церква,яка зазнала період росквіту та занепаду в богоборчий час, зараз активно відроджується, завдяки пожертвам парафіян, місцевої агрофірми "Маяк"директор Корзун Л.О.та старанням старости села Корзун О.Л.

Перед початком літургії було звершено водосв'ятний молебень з акафістом святому Духу. Божествену літургію очолив в.о. благочинного прот. Андрій Фатич в співслужінні священства благочиння,та досить чі малій кількості парафіян, гостей, та діток з інших парафій нашої єпархії.

В своєму слові от.Андрій доніс до богомольчів сенс св.Троїці та особливу благодатну силу св.Духа в житті православної людини.Після хрестного ходу от.благочинний подякував своїм собраттям отцям за сослужіння, та настоятелю храма прот.В'ячеславу Маркевичу за труди понесенні в відбудові храму.

В свою чергу от.В'ячеслав подякував отцю благочинному,священству та свім богомольцям за те, що розділили радість свята.Особлива вдячність трудникам храму: Петруняк Р.А.,Щочка Є.М., за піклування, та збір коштів для реконструкції храму,жителям приходу та Корзун Л.О.,та Корзун О.Л.

Прес-служба Пулинського благочиння.