Храмовий день с.Юрівка.

03.10.2013

Свято Воздвиження Чесного Хреста Господнього Православна Церква відзначає 27 вересня. Цей день є храмовим днем с. Юрівка Любарського району. Урочисту Божественну літургію в день свята очолив благочинний району протоієрей Микола Шапіренко. Йому співслужили настоятель парафії протоієрей Іван Борис та священнослужителі Любарського округу.

Зі словом проповіді до мирян звернувся благочинний. Він наголосив, що в день свята Воздвиження Чесного Хреста Господнього Церква згадує події IV століття, коли свята рівноапостольна цариця Єлена, мати святого рівноапостольного царя Костянтина Великого, віднайшла в Єрусалимі Хрест, на якому було розіп’ято Христа Спасителя; ця святиня була урочисто прославлена.

Священик також підкреслив, що на цьому Хресті Господь приніс Себе в жертву за спасіння світу, а ми, християни, повинні жити так, щоб не нагадувати тих іудеїв, які при вході Спасителя в Єрусалим славили Його, а потім воліли розіп’яти.

«Ось так і ми часом тут у храмі виголошуємо «Осанна!», а вийшовши з храму мимоволі кажемо «Розіпни!», допускаючи в наше життя гнів, осудження, брехню та інші гріхи. А так не повинно бути», - підкреслив отець Миколай.

Після літургії відбувся і хресний хід, під час якого було прочитане Євангеліє, та окроплено мирян святою водою.

Сьогоднішнє свято – це свято торжества добра над злом, світла над пітьмою.

У свою чергу настоятель Свято-Хрестовоздвиженського храму протоієрей Іван Борис подякував священикам та усім присутнім за те, що молитовно розділили із прихожанами храму радість престольного свята.

Прес-служба Любарського благочиння.

Храмовий день с.Юрівка.