Храмовий день у Голуб'ятині!

26.05.2018

21 травня 2018 року, свята Православна Церква відзначає пам'ять святого апостола та євангелиста Іоанна Богослова, одного із найулюбленіших учнів Христа Спасителя. У цей святий день своє престольне свято відзначив храм на честь апостола Любові на Попільнянщині, у селищі Голуб'ятин.

Божественну літургію святителя Іоанна Златоустого та звершення хресної ходи очолив благочинний Попільнянського округу протоієрей Петро Лис. За богослужінням благочинному співслужили священики району та гості, що прибули на торжество храму.

У своєму вітальному слові, зверненому до присутніх протоієрей Петро розповів про благочестиве життя, любов до христа та мужню апостольську діяльність євангелиста Іоанна Богослова. Також благочинний привітав громаду і настоятеля із престольним святом.

Прес-служба Попільнянського благочиння.