Хресний хід по військових частинах.

06.02.2013

4 лютого 2013 року, в інженерний полк м. Новоград-Волинський прибув хресний хід з шанованим образом св. рівноапостольного великого князя Володимира та частичкою мощей священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

У полковому храмі, який освячений на честь праведного Феодора Ушакова був звершений святковий молебень. Очолив службу благочинний Новоград-Волинського Преображенського округу прот. Стефан Маркевич в співслужінні священиків Преображенського та Троїцького округів. За богослужінням також молився командир частини полковник Борісов М.М.

Після служби о.Стефан окреслив земні подвиги і труди угодників Божих та наголосив на необхідності в нашому земному житті єднати віру в Бога з твердим наміром змінюватись на краще. В цей же день Святині зустрічали в окремій механізованій бригаді. На в'їзді в військову частину вишикувались командири підрозділів та командир бригади полковник Нестерчук О.В., який у вступному слові подякував за можливість помолитися біля таких Святинь.

У відповідь о.Стефан повідомив офіцерам, що хресний хід звершується по благословенню Предстоятеля Української Церкви Блаженнішого Митрополита Володимира по всіх військових частинах України. У військовому будинку культури священством був звершений молебень і всі бажаючі змогли приложитися до Святинь.

Прес-служба Новоград-Волинського Преображенського благочиння.

Хресний хід по військових частинах.