15.09.2012

Керуючий Житомирською єпархією привітав митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона із Днем Ангела.Керуючий Житомирською єпархією привітав митрополита Вінницького і Могилів-Подільського Симеона із Днем Ангела.

14 вересня 2012 року, в день пам'яті святого преподобного Симеона Стовпника, свій черговий День Небесного покровителя, Божественною Літургією, урочисто відзначив митрополит Вінницький і Могилів-Подільський Симеон.

Під час Богослужіння, у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Вінниці, Владиці-імениннику співслужили Архієреї Української Православної Церкви, серед яких митрополит Хмельницький і Старокостянтинівський Антоній, архієпископ Тульчинський і Брацлавський Іонафан, архієпископ Пантелеймон та архієпископ Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

В Божественній Літургії також взяли участь настоятелі монастирів та благочинні Вінницької, Володимир-Волинської та інших єпархій. Прибули на свято і представники міської та обласної влади.

Після завершення Богослужіння митрополита Симеона, із його Днем Ангела, привітали присутні Архіпастирі, побажавши довгих років життя, духовної снаги, милості та ласки Божої.

Владика Симеон подякував Архієреям за вітання, спільне соборне служіння та молитву, а також прийняв поздоровлення від представників влади, прихожан кафедрального собору та діточок.