Митрополит Никодим відвідує Румунію!

12.10.2019

12 жовтня 2019 року, у суботу 17-ї седмиці по П'ятидесятниці, митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим розпочав свій візит до Румунії.

Житомирський архіпастир відвідав Святодухівський жіночий монастир у Драгомірні. Владика помолився і вклонилися великим святиням обителі, поспілкувався із сестрами насельницями монастиря.

Також архіпастир побував у Нямецькій Лаврі, котра входить до попереднього списку об'єктів всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Його Високопреосвященство вклонився главі святого Симеона Чудногорця та мощам Паїсія Величковського, а ще відвідав музей Нямецького чоловічого монастиря. Владика ознайомився із унікальними стародруками і древніми рукописами, а також із давнім церковним нотним письмом.

Владика переглянув перші друкарські станки та різні церковні бібліотечні колекції.

Його Високопреосвященство мав змогу тримати в руках посох, чотки і єпітрахіль святого Паїсія Величковського, а ще побачити святе Євангеліє вагою 34 кг., яке подарувала у свій час Катерина II.

Пресс-служба Житомирської єпархії.