Молебень для учнів недільної школи Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Житомира.

03.09.2013

31 серпня 2013 року, в спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Житомира було звершено святу Божественну літургію, котру очолив клірик храму, духівник воскресної школи - ієрей Миколай Синюк.

Під богослужіння до таїнства сповіді та святих Христових Таїн приступили вихованці недільної школи, що діє при кафедральному соборі. Після завершення літургії був звершений урочистий молебень перед навчанням, возносилися особливі молитвослів'я і прохання до Всемилостивого Господа, щоб Він послав учням сили, крепості, мудрості і наснаги у навчанні.

Також, у цей день відбулися урочистості з нагоди Дня Знань у приміщенні воскресної школи Спасо-Преображенського собору. Юнні вихованці підготували для своїх батьків, вчителів і всіх присутніх доволі цікаві виступи та святковий концерт. Духівник закладу, ієрей Миколай привітав діток із початком навчального року, усіх благословив і в подарунок роздав книжки "Закон Божий".