МОЛИТВА ДІТЕЙ ЗА ПРИМНОЖЕННЯ ЛЮБОВІ

23.02.2014

З благословення Предстоятеля УПЦ, Блаженнішого Володимира, митрополита Київського і всієї України та правлячого архіпастиря Високопреосвященнішого Никодима, архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського у Свято-Успенському храмі смт Романів та у всьому Романівському благочинні звершилася молитва за участю дітей про примноження любові та викорінення ненависті.

Отець Ярослав перед початком молебню звернувсь до діток з повчальним словом розповів що сьогоднішній урок недільної школи буде не такий, як зазвичай та попросив щиро в простоті свої сердець помолитись за нашу державу. Молитва була особлива тим, що дітки недільної школи самостійно читали, співали і впершу чергу молилися. По закінченню молитви на церковному подвір’ї проходив конкурс на кращого сніговика, за що дітки з рук священика отримали солодкі подарунки.

Прес-служба Романівського благочиння.

МОЛИТВА ДІТЕЙ ЗА ПРИМНОЖЕННЯ ЛЮБОВІ