Митрополит Никодим взяв участь у торжествах з нагоди 7-ї річниці інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви!

18.08.2021

17 серпня 2021 року, виповнюється сьома річниця від дня інтронізації Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. З нагоди цієї події, у Києво-Печерській Свято-Успенській Лаврі пройшли святкові урочистості.

Його Блаженство у співслужінні ієрархів УПЦ очолив служіння Священної літургії. Разом із єпископатом в урочистому богослужінні взяв участь митрополит Житомирський і Новоград-Волинський Никодим.

За богослужінням піднесли особливі молитви про припинення епідемії, про одужання хворих та Божу допомогу лікарям. Після відпусту керуючий справами УПЦ митрополит Антоній зачитав привітання з Днем інтронізації Предстоятеля, які надійшли на адресу Київської Митрополії від Помісних Православних Церков. Потім митрополит Одеський і Ізмаїльський Агафангел виголосив вітальне слово Блаженнішому Митрополиту Онуфрію від імені Священного Синоду та усієї пастви Української Православної Церкви.