На території храму Успіння Божої Матері смт. Романів відбувся літній православний табір «Стежина добра»

15.08.2024

Цьогоріч, з благословіння митрополита Житомирського і Новоград-Волинського Никодима, знову відбувся літній православний табір «Стежина добра» на території храму Успіння Божої Матері смт. Романів.

Традиційно зміна розпочиналась зі спільної молитви та присвячена була богослужбовим кольорам. Щоденно діти слухали розповіді про те, що означає той чи інший колір в житті церкви.

Завдяки сонячній порі кожен день був наповнений різними активностями, таким як — плавання в басейні, стрибання на батуті, різноманітні руханки, цікаві ігри, екскурсія в сусідній храм та багато чого іншого.

Звісно ж ніхто не залишався голодним. Смачне меню було чи не найкращою частиною дня.

Як батьки, так і діти чекають з нетерпінням наступного літа. Це було незабутньо!

Пресслужба Романівського благочиння Житомирської єпархії УПЦ.