«Нову заповідь даю вам: любіть один одного…»

19.12.2013

За доброю традицією напередодні зимових свят: дня Святого Миколая, Нового року і Різдва Христового – прихожани Свято-Миколаївського собору готують подарунки для засуджених Бердичівської виправної колонії (№ 70).

Завдяки старанням благочинного Бердичівського округу, настоятеля Свято-Миколаївського собору протоієрея Віталія Бойкова, настоятеля Святого Василія Великого домового храму на території ВК № 70 протоієрея Зіновія Ромаха (голови пенітенціарного єпархіального відділу), прихожан Свято-Миколаївського собору, меценатів, підприємців, зокрема, Алли Білецької та Андрія Коломійця, і всіх небайдужих людей для мешканців виправної колонії були зібрані предмети повсякденного вжитку, засоби особистої гігієни, а також – солодощі до свят, особливо шанованих у православному світі.
«Протягом 2013-го року, – повідомив протоієрей Зіновій Ромах, – засудженим різних виправних установ України було надано допомогу продуктами та одягом вагою більше 800 кілограмів на суму близько 15 тисяч гривень. Хочеться, щоб особи, позбавлені волі, відчували любов і турботу людей, незалежно від місця перебування. І особливе побажання засудженим: після звільнення від подальшого відбування покарання й надалі зустрічати прояви християнського милосердя до себе та перебувати в любові до ближніх».

Прихожани храму сподіваються, що турбота і співчуття допоможуть посіяти в серцях людей, які оступилися в житті, доброту і тепло. Вони мають відчувати увагу, впевнені парафіяни, адже зло необхідно перемагати лише добром. Даруючи радість іншим, ми бачимо, як світ стає кращим, і душі сповнюються миром та любов’ю.

З кожним роком Різдво Христове та новорічне свято наближають мешканців виправної колонії до рідної оселі. І прийде омріяний час повернення додому та зустрічі з рідними, котрий залежить від них самих...

Прес-служба Бердичівського благочиння.

«Нову заповідь даю вам: любіть один одного…»