27.08.2012

Особлива субота.

Кожна субота в Свято-Троїцькому храмі с.Троковичі особлива. Адже кожного суботнього дня до місцевої церкви збирається багато дітлахів. Об’єднує їх усіх воскресна школа, що не один рік діє при храмі.

18 серпня відвідав заняття у диво-школі благочинний Черняхівського кругу архімандрит Климент (Пінчук). Шанованого гостя з теплими та щирими усмішками зустріли найменші вихованці. Настоятель парафії протоієрей Миколай Кордон ознайомив о. благочинного тематикою занять та запропонував приєднатися до дозвілля діток. Завдячуючи викладачам Сиг Ользі Андріївні, Морозюк Наталії Іванівні, Плюхович Марії Іванівні, заняття проходили в теплій невимушеній атмосфері.

Залишаючи вихованців з піднесеним настоєм, о. Климент побажав маленьким слухачам вдосконалюватись у пізнанні “Закону Божого”.

Прес-служба Черняхівського округу.