Освячення храму після ремонту в С.Торчин.

03.07.2013

29 червня цього року в с.Торчин після ремонту було проведено освячення храму в честь Різдва Пресвятої Богородиці. Після освячення було звершено Божественну літургію.

Очолив Богослужіння благочинний Коростишівського округу архімандрит Яків (Шумов) при сослужінні духовенства благочиння та прихожан. По завершенні богослужіння благочинний архімандрит Яків (Шумов) тепло та сердечно привітав прихожан та побажав з Божою допомогою побудувати новий храм, фундамент якого вже заложено.

В свою чергу настоятель храму протоієрей Михаїл Волосянський подякував благочинному та духовенству за допомогу в освяченні храму, а також меценатів та жителів села, які в стислі строки допомогли замінити кришу храму та провести ремонт стелі та стін храму. Після цього відбулася святкова трапеза.

Прес-служба Коростишівського благочиння.

Освячення храму після ремонту в С.Торчин.