Освячення поклонного хреста в селі Парипси

01.11.2013

Дерев’яний поклонний хрест на виїзді з села Парипси в напрямку Попільні встановлено років з п'ятнадцять, а може й більше тому. Звісно, що дерево за цей час, хоч його й доглядали належним чином, відчутно попсувалося під вітрами та дощами. Отож парафіяни Свято-Стефанівського храму, що діє в цьому селі, вирішили замінити хрест на металевий.

Один з прихожан – Віктор Миколайович Куліченко – з власної ініціатив виготовив хреста своїми стараннями і коштами. Образи Спасителя та Матері Божої для нього дещо раніше вибив на гранітних плитах підприємець із Попільні Валерій Шепнівський.

Минулої неділі, 27 жовтня, з благословіння його Високопреосвященства архієпископа Житомирського і Новоград-Волинського Никодима відбулося освячення хреста.

Очолив богослужіння протоієрей Віктор Нанівський, а співслужили йому настоятель парипського храму, заступник благочинного Попільнянського округу протоієрей Андрій Гороцюк та ієрей Сергій Мельничук.

По закінченні богослужіння духовенство та всі бажаючі вклонилися Чесному і Животворящому Хресту Господньому.

Прес-служба Попільнянського благочиння.